Tarnów, Kraków, Nowy Targ
+48 693 110 752

Porada na podstawie skanowania organizmu – Quantum

Skanowanie polega na odczytywaniu parametrów energetycznych organizmu i porównywaniu ich z wzorcowymi.

Człowiek jest skomplikowanym splotem zjawisk elektrycznych i elektromagnetycznych dziejących się w organizmie. Są one wskaźnikami jak poprawnie pracują poszczególne organy. Uwzględnia się przy tym wiek, wagę ,wzrost, płeć. Jest to wykonywane przy pomocy specjalnego urządzenia elektronicznego zwanego skanerem i oprogramowania komputerowego.

W zależności od przyjętej technologii zastosowanej przy wykonaniu skanera występują różne czytniki w/w zjawisk połączone ze skanerem. U nas używa się skanera Quantum Resonance Magnetic Analyzer z czytnikiem – sondą dwuczęściową trzymaną podczas badania w dłoni. Poszczególne parametry analizy prezentowane są w formie liczbowej i graficznej w formie suwaków, które wskazują czym należy się dokładniej zainteresować. Każdy z parametrów jest dokładnie opisany w sposób zrozumiały nawet dla laika. Pomiary mogą być zapamiętane i potem porównywane Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne. Samo badanie trwa krótko i jego wynik jest zaraz drukowany na drukarce i przekazywany z komentarzem zainteresowanemu. Zaś fenomen urządzenia polega przede wszystkim na tym, że może wskazać rodzące się nieprawidłowości zanim jeszcze wywołają one widoczne objawy, co pomaga zapobiec rozwojowi wielu chorób.

Badaniu temu nie powinny się poddawać osoby mające rozrusznik serca lub mające w ciele duże elementy metalowe oraz kobiety w ciąży. Nie należy w ciągu trzech godzin przed badaniem spożywać jedzenia i pić kawę lub silną herbatę oraz mocnego alkoholu.